Lasery Lamigo - poznaj najlepsze produkty

Narzędzia pomiarowe Lamigo znane są nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach europejskich. W tym wpisie postaramy się wymienić najciekawsze z nich.

Spin 210  

Spin 210 to wysokowydajny laserowy przyrząd do poziomowania. Jest to bardzo wszechstronne urządzenie wyposażone w elektroniczny kompensator. Jego dokładność wynosi ± 1 mm / 10 m. Jest odpowiedni do określania nachylenia. Laser obrotowy z technologią Spin jest jedną z nowej generacji laserów obrotowych o lekkim, ale bardzo wytrzymałym korpusie. Urządzenia są teraz o 15% lżejsze niż produkty innych marek. Lasery SPIN zawierają ulepszony typ kompensatora, który jest w ponad 25% odporny na wstrząsy termiczne. Ponadto złącza kompensacyjne są bardziej odporne na wibracje otaczających maszyn budowlanych lub porywy wiatru. Nadaje się zarówno do pracy na zewnątrz (wyrównanie terenu, zbocza gruntu), jak i do prac wewnętrznych (podłogi, wkładane ramy i okna, montaż sufitów podwieszanych). To urządzenie to świetne połączenie wysokiej jakości i rozsądnej ceny.

Laser rotacyjny Lamigo Spin 205

Laser rotacyjny Lamigo Spin 205 jest niezbędnym narzędziem do obróbki podłóg. Możliwość zdefiniowania nachylenia w jednej lub dwóch osiach ułatwia tworzenie pochyłych podłóg w garażach i tym podobnych. Możliwość zdefiniowania nachylenia w jednej lub dwóch osiach ułatwia tworzenie pochyłych podłóg w garażach, basenach, pralkach itp. Bardzo łatwy w użyciu, wystarczy przymocować go do statywu i włączyć. Po kilku sekundach urządzenie jest gotowe (do 30 godzin na jedno ładowanie akumulatora). Pochylenie i inne funkcje można regulować za pomocą dostarczonego pilota.

Cross 4

Latem 2018 roku Lamigo wprowadziło wielowierszowy model lasera Cross 4 - teraz pod nazwą Cross 4.1. Model Cross 4.1. emituje 4 pionowe linie w promieniu 360 ° i określa przednią płaszczyznę poziomą. Jest również wyposażony w pionownik laserowy. Urządzenie jest wyposażone w kompensator samopoziomujący i śrubę mikro-podajnika. Zestaw podstawowy bez chowanego statywu. Dostępne również w zestawie statywu. Opcjonalnie można użyć detektora parsowania RC-9. Produkt tego typu ma zastosowanie w następujących sytuacjach

 • Układanie podłóg: laminat, parkiet, dywan.
 • Elektrycy: rowki, listwy, punkty mocowania światła, otwory, tablice rozdzielcze.
 • Glazura: płytki podłogowe, ściany, półki i detale płytek.
 • Drzwi i okna: montaż okien, regulacja ram.
 • Hydraulicy: rury, grzejniki, klimatyzatory, blachy, otwory.
 • Projekcja pokoju: podwieszane sufity, podwyższone podłogi, ściany, nisze.
 • Kuchnie, sklepy: szafki, lady, półki, podłogi.
 • Tapetowanie: tapeta.
 • Stojaki: konstrukcja, ściany i wyposażenie.
 • Wnętrze: meble, obrazy, karnisze, półki, lampy.
 • Stolarka: regały, linie cięcia.

Portfolio produktów Lamigo obejmuje optyczne niwelatory, lasery krzyżowe, lasery rotacyjne płaskie i pochylające, lasery rurowe oraz szeroką gamę akcesoriów. Współcześnie lasery sygnowane przez Lamigo można znaleźć w trzynastu państwach europejskich. Sama firma ma ponad dwudziestoletnią tradycję i z powodzeniem walczy o klienta, oferując produkty najwyższej jakości.

 

Autor

Redakcja kostkatarnow.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz