Najpopularniejsze produkty firm Polbruk i Libet

Polbruk

Polbruk to jeden z najważniejszych producentów kostki brukowej w naszym kraju, posiada od wysoką renomę i produkty z najwyższej półki. W swojej ofercie posiada szereg interesujących propozycji dla podjazdów, parkingów i ścieżek komunikacyjnych. Najchętniej wybierane produkty tej firmy to:

Avanti – kostka brukowa dostępna jest w wersjach 6 i 8 centymetrów grubości. Można ją kupić w kolorze szarym, ciemnoszarym, żółtym, grafitowym, czerwonym i brązowym. Jej wyróżnikiem jest estetyczna płukana faktura nadająca się do wykonywania z tej kostki wielu różnych dekoracji, dzięki czemu ma różnorodne zastosowanie. Tworzone z jej pomocą kompozycje sprawdzają się w stylu nowoczesnym i bardziej rustykalnym. W zależności od konkretnej wersji, kostka Avanti kosztuje od 81 do 89 zł/m2.

Cermino – kostka imitująca zabytkowy bruk. Tak jak Avanti, dostępna jest w wersjach 6 i 8 centymetrów, dzięki czemu można nią wyłożyć wszystkie powierzchnie przy domu. Producent ma dla nas aż 9 wersji kolorystycznych oraz możliwość wyboru wersji o postarzanej fakturze. Przedział cenowy dostępnych kostek jest dość duży, ponieważ jest to od 68 do 92 zł/m2.

Terno – kostka brukowa o nietypowych barwach dostępna w 6 różnych rozmiarach grubości 6 centymetrów. Jest stosunkowo wytrzymała, więc nadaje się świetnie na przydomowe parkingi i podjazdy. Jest rozwiązaniem przeznaczonym głównie dla nowoczesnego budownictwa. Jej koszt to 74zl/m2.

Trento – imitacja zabytkowego bruku. Przeznaczona jest do tworzenia tradycyjnych, stylowych aranżacji przydomowych. Można ją kupić w wersjach 6 i 8 centymetrów grubości oraz w wielu rozmiarach, co gwarantuje różnorodność zastosowania. Cena kostki to od 68 do 89 zł/m2.

libet, producent brukowej kostki

Libet

Firma Libet to także jeden z wiodących producentów, którego oferta w chwili obecnej sprzedaje się wyjątkowo dobrze. Na propozycje firmy Libet składają się przede wszystkim kostki:

Atrio – kostka dostępna w rozmiarach 27 x 18 cm, 36 x 18 cm oraz 45 x 18 cm, wszystkie grubości 8 centymetrów. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych i jej głównym przeznaczeniem są parkingi oraz ulice, także obiekty publiczne. Koszt metra kwadratowego kostki Atrio to 89 złotych.

Via Trio – śrutowano-szczotkowane kostki szlachetne wykorzystywane głównie na tarasach i alejkach, ale nadające się także na nie za intensywnie wykorzystywane podjazdy i parkingi. Via Trio dostępne są w pięciu rozmiarach i trzech wariantach kolorystycznych, a za każdy metr kwadratowy kostki zapłacimy 91 złotych.

Quardo – Dostępna w grubościach 6 i 8 centymetrów kostka o powierzchni płukanej. Wyróżnia się w ofercie ze względu na wyjątkowo bogatą kolorystykę, chociaż mamy do czynienia tylko z czterema barwami podstawowymi. Za kostki o grubości 6 centymetrów zapłacimy 79 złotych, a za kostki o grubości 8 centymetrów 85 złotych za każdy metr kwadratowy.

Tract – dostępna w sześciu rozmiarach kostka prostokątna cechująca się odcieniami ciemnej szarości. Przeznaczona jest do wykładania wszelkiego rodzaju chodników, deptaków i pasaży o umiarkowanym lub niskim natężeniu ruchu. Kostki Tract to cena około 89 złotych za każdy metr kwadratowy.

Qubo – najnowsza pozycja w ofercie firmy Libet. Dostępna jest tylko w jednym wymiarze, 10x10 centymetrów, o grubości 8 centymetrów. Jest to kostka szlachetna w kolorze beżowym i bazaltowym granicie. Jej właściwości techniczne pozwalają na wykładanie nią wszystkich typowych powierzchni, czyli deptaków o niskim natężeniu ruchu, ale także parkingów. Jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne, a metr kwadratowy kostki kosztuje 89 złotych.

Autor

Redakcja kostkatarnow.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz