Klasa premium kostki brukowej

LIBET S.A. jest jednym z bardziej znaczących producentów kostki brukowej na naszym rynku. Oprócz kostki brukowej oferuje nam jeszcze płyty ceramiczne, tarasowe oraz galanterię betonową różnego rodzaju. Firma jest dumna z tego, że może zaoferować nam swoje produkty w bardzo różnorodnych wersjach kolorystycznych i w różnych rozmiarach. Kostka sprzedawana jest na warstwy, a elementy galanterii betonowej i małej architektury oferuje się na sztuki.

Powierzchnie śrutowano-szczotkowane

Aspero to przedstawiciel kostek śrutowano-szczotkowanych. Mają chropowatą powierzchnię i różnorodną kolorystykę utrzymaną w eleganckich odcieniach. Uzyskuje się je dzięki nowoczesnej obróbce określanej mianem śrutowania i szczotkowania oraz dzięki systemowi barwienia Color Flex. Faktura kostek została tak przygotowana, by nie było widać na ich powierzchni zabrudzeń. Walory estetyczne są dodatkowo podkreślane przez wykorzystanie szlachetnych rodzajów kruszywa.

Powierzchnie postarzane

Dla osób, które uważają, że kostka brukowa najlepiej wygląda jako element odwołujący się do przeszłości, element klasycznej elegancji, LIBET S.A. przygotował specjalną linię produktów Antico. Odwołują się one do minionych dekad, ponieważ są produkowane z wykorzystaniem specjalnego procesu postarzania wizualnego płk ostki, który jednak nie wpływa w żaden sposób na ich właściwości. Można dostać większe lub mniejsze kostki postarzane, dzięki czemu łatwo stworzy się dużą nawierzchnię oraz będzie można wykonać skomplikowane wzory. Dostępna jest duża liczba kolorów, więc ten element na pewno nie będzie problemem.

elegancki prosty wzór kostki brukowej

Powierzchnie płukane

Jeśli bardziej od klasyki odpowiada nam wyrafinowanie i elegancja, rozwiązaniem będzie dla nas linia Elegant, która wykorzystuje specjalną technologię płukania. Dzięki niej uzyskuje się charakterystyczne powierzchnie mieniące się kolorami, za które odpowiada szlachetne kruszywo wykorzystywane do produkcji kostki. Elegante dostępna jest w wielu opcjach kolorystycznych i w wielu rozmiarach, co pozwala nam na uzyskanie naprawdę interesujących kompozycji.

Powierzchnie monochromatyczne

Linia Monocolor jest odpowiedzią na sugestie osób, że bardzo modne i estetycznie są obecnie powierzchnie składające się z jednolitego koloru. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym surowym betonem, który dzięki intensywnej kolorystyce antracytowej lub białej uzyskuje naprawdę wielką siłę przebicia. Dzięki takim kostkom można tworzyć ciekawe aranżacje i łatwo dzielić przestrzeń w sposób wizualny.

Powierzchnie niepowtarzalne

W pewnym sensie przeciwieństwem powyższej grupy kostek są kostki Colormix, które oferują nam miksy kolorystyczne oraz bardzo bogatą gamę wzorów i rozmiarów. Dzięki produktom z tej serii można wykonywać bardzo złożone, całkowicie niepowtarzalne aranżacje o bardzo niebanalnej stylistyce. Nadają się znakomicie na nawierzchnie tarasów, podjazdów oraz różnego rodzaju obiektów publicznych. Najlepiej jest wykorzystywać tak zwaną zasadę trzech palet, co pozwoli na uzyskanie najlepszych efektów.

Płyty tarasowe w eleganckim wydaniu

Do wyłożenia tarasu można skorzystać z płyt Impressio, które są nowoczesnym, zróżnicowanym wariantem. Jest to opcja z grubsza minimalistyczna, jak przystało na opcję nowoczesną i przede wszystkim bardzo elegancka, co podkreślane jest przez klasyczne wzory i nawiązania do architektury śródziemnomorskiej. Wrażenie robi zróżnicowana kolorystyka, w oczy rzucają się odmienne faktury i można dostać też płyty o różnym rozmiarze. Ten jeden rodzaj płyt tarasowych jest w stanie sprawdzić się w całej gamie różnych aranżacji stawiających elegancję na pierwszym miejscu.

Autor

Redakcja kostkatarnow.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz